20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Boršov nad Vltavou porazil rezervu Trhových Svin

22

Boršov přivítal na svém hřišti rezervu Trhových Svin. Domácímu týmu vyšel především druhý poločas.

Domácí tým byl mírným favoritem a do vedení ho dostala opora týmu František Benhák. Žádnou další šanci do konce poločasu domácí tým neproměnil.

Druhý poločas se už domácím střelecky dařilo, prosadil se Vojtěch Čuřík, který zvýšil na 2:0. Na 3:0 dával Jaroslav Havlíček, František Benhák přidal další dvě branky a na 6:0 uzavřel Radek Řežáb

Za týden přivítají Trhové Sviny B Sedlec. Boršov jede do Dolního Dvořiště.