20.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Góly padaly jen v prvním poločase, Rudolfov vedení uhájil

16

Ve 20. kole Strakonice doma neuspěly.

Slabý výkon domácích nestačil na průměrný výkon hostí, kteří si odvezli 3 body. V 15. minutě nedůraz ve vápně využil hostující Říha a posílá hosty do vedení - 0 : 1. Ve 23. minutě rychlá domácí akce skončila hlavičkou Šourka nad brankou. Ve 33. minutě dlouhý nákop za domácí obranu opět využili hosté Sládkem ke vstřelení druhého gólu - 0: 2. Ve 43. minutě po centru Šimka snížil hlavou Šourek - 1:2. O minutu později domácí faulovali ve vápně a nařízenou penaltu Lízal Pouzarovi chytil.

Ve druhém poločase se snažili domácí hosty přitlačit, ale ke gólu to nevedlo. Byly to pouze náznaky brankových příležitostí. V 56. minutě Čapek poslal centr do vápna a Máškovi střelu zablokovali obránci. V 75. minutě Šourek z rohu vápna trefil břevno a to bylo vše, což bylo málo na dosažení nějakého bodu.

AUTOR: JIŘÍ CIBULKA