24.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Čechie vydřela dva body

15

Po prvním bodovém zisku jara z minulého kola toužili hosté přidat další na hřišti Kouřimi.

Bezbrankový poločas

Tuklaty vyválčily první bod jara v minulém kole a proti Kouřimi, které se na jaře nedaří zacelit marodkou postižený tým, by se dalo jistě bodovat také.

Utkání přineslo vyrovnanou hru se dostatkem šancí, ale v prvním poločase byli proti skórování skvělí gólmani na obou stranách.

Patáčik srovnal v nastavení

Druhý poločas přinesl vedení domácím po brance Tomáše Dufka – 1:0. Už se zdálo, že body zůstanou doma, když v páté minutě nastavení srovnal skóre Pavel Patáčik – 1:1.

Vyrovnání nakoplo hosty

Psychicky byli po vyrovnání výš hráči tuklatské Čechie a v penaltách vybojovali druhý bod.

TJ Kouřim
Martin Snížek, kapitán: Další zápas, kterému mu by kvalitou slušela třetí třída. Hrál se vyrovnaný zápas, šancí bylo na obou stranách poměrně dost, ale buď selhali střelci, nebo vše vyřešili spolehlivě chytající brankáři. My jsme šli do vedení po střele Dufka, který nastoupil poprvé v sezóně, hosté vyrovnali z posledního nákopu před bránu v zápase a byli následně šťastnější v penaltách.

TJ Kouřim
L. Havránek [-] - P. Královský [-] , T. Dufek [-] (82. M. Pilař [-] ) , J. Keltner [-] , M. Snížek [-] , P. Jirků [-] , R. Světnička [-] , L. Kocián [-] (77. P. Huml [-] ) , T. Novák [-] , M. Navrátil [-] , T. Svoboda [-] (85. M. Ježík [-] )

Čechie Tuklaty
J. Pazdera [-] - J. Stejskal [-] (67. P. Jambor [-] ) , P. Hlavatý [-] , R. Čermák [-] , M. Pytloun [-] (56. M. Klepetko [-] ) , I. Kostak [-] , L. Werbynský [-] , T. Pígl [-] , M. Kotala [-] (74. J. Machan [-] ) , P. Mazur [-] , P. Patáčik [-]

ŽK: 44. L. Kocián , 46. R. Světnička , 90. T. Novák - 63. M. Kotala .
Hráči zápasu: T. Dufek - P. Patáčik .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PEŠKA Libor - KOSMATA Daniel (N), PAZDERA Josef (N).