16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Čáslavští měli raději zavítat do průhonického parku než na hřiště

2

Průhonice přivítaly v prvním jarním kole rezervu divizní Čáslavi a chtěli odčinit prohru z podzimní části.

Lepší vstup do utkání neexistuje

Domácí vstoupili do zápasu jako uragán a po 30minutách bylo prakticky po zápase, kdy Bureš zaznamenal hattrick a mezi jeho góly se vtěsnal ještě gól Štěpnička.

Průhonice byly při chuti i nadále

Průhonice měli vstup i do druhého poločasu výborný a kdo se zapomněl u stánku s klobásou, tak přišel o gól Szatmariho. Poté přišel mezi dva rychlé góly Hochmana také gól Čáslavi, přesněji Kulhánka, který hrál se zraněním. V tuto chvíli teprve svítila na tabuli 60.minuta. Za několik minut se průhoničtí střelci vyměnili a nejdříve završil hattrick Hochman, poté skóroval opět Szatmari. Poslední slovo měl střídající čáslavský Ondráček a upravil na konečný nelichotivý výsledek 9:2.

FK Čáslav B
Lukáš Jirků, trenér: Každý musí spadnout zpátky na hubu a začít od sebe. Máme na to týden,