23.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Povinné vítězství Velimi proti Lhotě

14. O. Martikán , 25. J. Kukal , 36. D. Záhora , 47. J. Abrham (vl.) - 21. R. Procházka
5

Velim v posledním zápase překvapivě podlehla 2:1. Jejím přemožitelem se stali hráči Tuchlovic. Lhota už 6 zápasů v řadě nedokázala bodovat a tak se utkal první s posledním týmem tabulky.

Domácí šli do vedení

Domácí šli do zápasu s tím, že musí odčinit porážku z posledního kola. Zároveň to však nevypadalo jako nemožný úkol, protože v cestě stál Velimi tým, který za osm zápasů získal jediný bod. Pro domácí to tak byla taková povinná výhra. A v zápase byli od prvních minut jasně lepší. Už ve 14. minuty šli domácí do vedení 1:0Ondřej Martikán dostal nabito na hranici vápna a trefil se střelou z první přesně. Hostujícímu celku se však podařilo vyrovnat na 1:1. Ve 21. minutě srovnal skóre Robin Procházka, František Sedláček ho vyslal průnikovou přihrávkou a Procházka i s trochou štěstí překonal domácího brankáře, který si na střelu sáhnul. Začínalo se tak od nuly, ale to nevydrželo dlouho. Domácí si zanedlouho vzali vedení zpět na svou stranu. Na 2:1 se trefil ve 25. minutě Jan Kukal. Po obrovské chybě hostujícího brankáře, který nedokázal odklidit míč do bezpečí se k míči dostal Kukal a křižnou střelou na zadní tyč překonal brankáře. A nebylo to vše, domácí přidali ještě před koncem prvního poločasu branku na 3:1. Ve 36. minutě vstřelil branku Daniel Záhora

Vlastní gól

Do druhého poločasu si domácí přinesli z toho prvního dvoubrankové vedení a to nemuselo zůstat jen u toho. I přes to že inkasovali, byli rozhodně lepším týmem na hřišti a trestali zbytečné chyby především hostujících obránců. Vstup do druhého poločasu byl velmi dobrý ze strany domácích. Ve 47. minutě totiž přidali další branku. Tentokrát se ale netrefil nikdo z domácích, ale padla vlastní branka na 4:1Jan Abrham se trefil hlavou do vlastní branky, když se snažil zamezit v zakončení nabíhajícímu domácímu hráči. Po tomto gólu bylo již rozhodnuto o tom, kdo bude vítězem tohoto utkání a tak se zápas především dohrával. Domácí měli hned několik příležitostí na to, aby přidali další branky a zvítězili větším rozdílem, ale své gólové šance neproměnili. Zápas tak skončil tříbrankovým rozdílem a domácí potvrdili povinnou výhru.