20.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

SK Hřebeč přišla o dosud bezchybné jaro, v cestě stála Velim

7

Hráči TJ SK Hřebeč vstoupili do jarna fantasticky. Všechny čtyři zápasy zvládli vítězně a tak si brousili zuby i na Velim, která v posledních kolech není v nejlepší formě a posledních kolech je velmi limitovala zranění, a to hlavně směrem dopředu.

Dudek poslal Velim do vedení

Diváky v chladném počasí čekalo velmi vyrovnané utkání. V prvních minutách byli aktivnější hosté. Ve 2. minutě po centru z pravé strany hlavičkoval Kmoch, ale jen mimo branku a jen o minutu později sám centroval z levé strany, ale skončilo to jen rohovým kopem. Povedený vstup do zápasu potvdila Velim i brzkou brankou. V 11. minutě si Josef Dudek přebral míč pár metrů před vápnem, následně si navedl míč na pravou nohu a střelou na přední tyč překonal domácího brankáře Petra Kabeleho a poslal Velim do vedení 1:0. První polovinu poločasu byli hosté nebezpečnějším celkem. V druhé polovině prvního poločasu se začali dostávat do hry i domácí. Ve 30. minutě po rohovém kopu hrozili domácí střelou zpoza vápna po odraženém míči, ale střela nebyla gólová. Domácí se postupně dostávali do zápasu, ale do konce poločasu se jim nepodařilo vyrovnat a tak byla Velim spokojenějším celkem po první pětačtyřicetiminutovce.

Drápela zachránil Velimi zápas

Do druhého poločasu tak domácí nastupovali s jednogólovou ztrátou a čekal je těžký druhý poločas proti kavlitnímu celku. V 50. minutě po autovém vhazování centroval do vápna Jakub Podaný a jeho centr skončil na tyči a domácí brankář si mohl jen oddychnout. V 66. minutě hlavičkoval z malého vápna Pařízek, ale z těžké pozice jen přestřelil. Domácí byli ve druhém poločase aktivnější, ale nepřálo jim štěstí. Po pravé tyči nastřelili i horní tyč a vytoužená vyrovnávací branka ne a ne přijít. V 89. minutě na zadní tyči číhal Podaný, ale byl v těžké pozici a jeho vrácený míč před branku jen proletěl malým vápnem. V poslední minutě hostující brankář Drápela vytáhl fantastický zákrok proti domácí střele z voleje a zachránil tak tři body pro Velim. Velim tak zvládla těžké utkání a připsala si do tabulky důležité tři body v boji o titul