4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2015-2016

--

--

Jimramov rozhodl z penalty brankářem Hlaváčem

0

Jimramov vyhrál ze správně nařízené penalty a tabulkou se posouvá na její špici.

První poločas branku nepřinesl

Ve slušně hraném utkání průměrné úrovně zaslouženě zvítězili domácí, kteří měli po celé utkání výraznou převahu. Utkání ovlivňovalo velké horko. Domácí měli po celý 1.poločas značnou převahu, ale malý důraz v zakončení a výborný hostující brankář Petr způsobili, že stav byl 0:0. Hosté hrozili po rychlých protiútocích, kde oba útočníci Havlíček i Novotný měli velmi dobré zpracování a krytí míče. Ve 33.minutě se vyznamenal domácí brankář Hlaváč, když na brankové čáře vyrazil tečovaný míč po rohovém kopu.

Brankář Hlaváč rozhodl z penalty

Úvod 2. poločasu patřil hostům, ale domácí obrana a výborně chytající Hlaváč náporu odolali. Převaha domácích postupně narůstala a hosty držel výborným výkonem brankář Petr, který chytil několik jasných příležitostí. Po vystřídání Havlíčka nebyli hosté dopředu již tak nebezpeční, přesto měli v 81. minutě jasnou gólovku, ale domácí brankář opět čaroval. Rozhodnutí padlo až v 86. minutě, kdy hostující obránce fauloval pronikajícího Nykodýma a nařízený pokutový kop proměnil umístěnou střelou k pravé tyči domácí brankář Hlaváč, čímž korunoval svůj výborný výkon.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský, trenér Jimramova: Vydřené vítězství, které bývá často cennější, než jednoznačná výhra. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon a takticky dobře zvládnuté utkání, i když se jim v koncovce vůbec nedařilo.

FK TJ Radešínská Svratka B
Petr Novotný, trenér R. Svratky B: Jimramov bušil do naší zabezpečené obrany celý zápas. Branku dal až po jasném faulu ve vápně.

A. Hlaváč [-] - O. Černý [-] (78. P. Sedlák [-] ) , J. Štěrba [-] (55. P. Nykodým [-] ) , P. Sedlák [-] (88. M. Pavelka [-] ) , L. Zavadil [-] (55. J. Sedlák [-] ) - V. Dostál [-] (60. J. Holeš [-] ) , L. Bednář [-] , J. Buchta [-] , L. Buchta [-] - M. Dvořák [-] , Z. Novotný [-]

M. Petr [-] - P. Sáblík [-] , P. Stehlík [-] , T. Kříž [-] (85. T. Kilian [-] ) , O. Havlíček [-] (60. J. Janů [-] ) - J. Poul [-] (46. I. Plhal [-] ) , J. Nejedlý [-] , P. Veselý [-] , P. Novotný [-] - P. Jozifek [-] , L. Skryja [-]

Hráči zápasu: J. Buchta , M. Dvořák , A. Hlaváč .
Místo: Jimramov. Počet diváků: 130.