11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2015-2016

--

--

Béčko Radešínky přestřílelo Rožnou

0

Béčko Radešínské Svratky ukázalo v domácím prostředí velkou sílu a v zápase bohatém na branky vyhrálo nad Rožnou 4:3.

Šestigólový brankostroj v první půlce

Začátek zápasu byl vyrovnaný a do šancí se dostávala obě mužstva. První kdo vstřelil gól, byli hosté. V 15. minutě po zahraném rohovém kopu se míč odrazil zpátky k Vojtovi Štěrbovi a ten střelou k tyčce překvapil gólmana Milana Petra - 0:1. Vedení hostům ale nezůstalo dlouho, protože o pár minutek později domácí srovnali. Po vhození autu se domácí Oldřich Havlíček dostal přes obránce a centroval před bránu. Vysoký míč se štěstím prošel a padal na malé vápno a tam už ho Petr Novotný bez problémů dostal do brány – 1:1. Góly, které padly v prvním poločase, byly kromě jednoho, dosaženy s obrovským štěstím. Druhý gól Rožné padl ve 27. Minutě. To Adam Korbička vystřelil a domácí obránce Petr Stehlík míč tečoval tak nešťastně, že míči změnil trajektorii a domácí gólman už na něj nestihl reagovat - 1:2. Vedení hostů opět nevydrželo dlouho a domácí srovnali po téměř totožném gólu, jaký dala Rožná. Hráč Radešínky Petr Novotný vystřelil a míč tečoval obránce hostí. Míč dostal také jiný směr, na který Jindra Beran nestihl reagovat - 2:2. Další gól přidali domácí po chybné rozehrávce hostí ve středu hřiště, kdy se dostali do rychlého brejku, který proměnil Oldřich Havlíček a tím dostal domácí do vedení - 3:2. Hosté se snažili vyrovnat a také se jim to podařilo, když se centrovaný míč dostal k Marku Navrátilovi a ten ho prostrčil pod gólmanem. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:3

Tomáš Kříž rozhodl

Druhý poločas už neposkytl takové gólové hody jako první. Šance sice k vidění byly, ale ve druhém poločase už padl jenom jeden gól. Tento gól dali domácí Tomášem Křížem, který si po přihrávce od Dostála mezi obránci skvěle pohlídal ofsajd a prostřelili Jindru Berana - 4:3. Hosté se tlačili hodně dopředu a díky tomu se domácí dostávali do rychlých brejků. Druhou půlku druhého poločasu odehráli hosté v křeči, když se snažili vyrovnat, ale všechny jejich střely šly buďto mimo nebo je domácí skvěle zblokovali. Hosté si tento zápas prohráli sami, protože tvořili kupu nevynucených chyb a díky tomu dávali šance ke skórování domácím.

FK TJ Radešínská Svratka B
Petr Jozífek, hráč: První poločas byl fotbalový, proto padaly i góly. Nebyl ale šťastný pro oba gólmany, kteří dostali šest branek. Druhý poločas byl na těžkém terénu spíše boj, ve kterém jsme byli o gól šťastnější.

SK Rožná
Marek Navrátil, hráč: V první půli padly šťastné góly na obou stranách. My jsme často chybovali v rozehrávce, díky čemuž se hosté dostávali do šancí. Druhý poločas už nebyl tak kvalitní jako ten první a my jsme ho dohrávali ve velké křeči. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat, a tak si body ponechali domácí.

M. Petr [-] - O. Havlíček [-] (46. M. Kříž [-] ) , J. Dostál [-] , T. Kříž [-] (87. O. Tulis [-] ) , P. Stehlík [-] - B. Jandourek [-] , J. Nejedlý [-] , P. Jozifek [-] , P. Novotný [-] - A. Jinek st. [-] (82. J. Poul [-] ) , R. Smejkal [-]