25.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Fotbalisté Napajedel si doma poradili s Brumovem

32. P. Koutník (p.) , 70. J. Kolenič - 83. M. Chovanec
8

Do Napajedel přicestoval celek z Brumova, který měl za sebou dobrou sérii. Domácí celek se v jarní části výsledkově trápí, ale tentokrát duel s Valachy zvládl. V první půli se radovali pouze domácí hráči. Ti ve druhém dějství přidali druhou trefu. Hosté v závěru jen snížili na jednobrankový rozdíl.

Domácí po půli vedli

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Byl to docela slušný fotbal. Hráči Brumova jsou rychlí, důrazní a umí si dobře pokrýt míč. My jsme také nezačali špatně a vytvořili si nějaké dobré pozice ke skórování, ale gól jsme dali až z pokutového kopu, když byl faulovaný Kolenič a Koutník skóroval. Druhý poločas pokračoval v dobrém tempu. Důležitý byl zákrok brankáře Koutníka při gólové šanci hostí, aby se v 70. minutě prosadil Kolenič - 2:0. Brumov se ale nevzdával a v 83. minutě dal gól, nicméně stav se poté již nezměnil. Body zůstali doma, zaslouženě.“

Hosté snížili na jednobrankový rozdíl

Vedoucí týmu FC Brumov Lukáš Juřica: Toto utkání v Napajedlích se nám úplně herně nepovedlo jako ty předešlé. Důležitý moment přišel pár minut před pokutovým kopem domácích, kdy jsme spálili vyloženou šanci. Ve druhé půli naši hráči dělali všechno proto, aby se nám povedlo urvat nějaký bod, ale dobře hrající domácí si utkání zkušeně pohlídali. Z Napajedel tak nakonec odjíždíme s prázdnou. V dalším kole nás prověří vítěz Krajského přeboru z otrokovického Baťova.