16.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Kvasice v sobotním odpoledni loupily v Napajedlích

14. M. Huťka - 4. K. Majkrič , 8. R. Zapletal (p.) , 67. L. Koutník (vl.) , 86. L. Berky
6

Kvasice měly v Napajedlích na přírodní trávě raketový vstup do utkání a již po osmi minutách vedli hosté o dvě branky. Domácí do půle snížili. Ve druhém dějství byly k vidění dvě branky v síti domácích a také jedna červená karta.

Hosté vstřelili dvě branky

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Jako už poněkolikáté jsme vstoupili do utkání hrozivě, v sedmé minutě jsme po penaltě prohrávali 0:2! Hosté byli od začátku lepší, dělali nám problémy hlavně svou rychlostí. My jsme dokázali snížit Huťkou na 1:2 a náš výkon šel nahoru, jenže to bylo z naší strany vše. Bohužel druhý poločas byl opět v režii hostů, inkasovali jsme po rohovém kopu a když došlo v 70. minutě na vyloučení Koleniče, bylo jasné, že s tímto zápasem již nic neuděláme. Samozřejmě kluci i v oslabení bojovali, ale Kvasičtí si už vítězství pohlídali.“

Hosté přidali další branky

Kvasice v úvodu zaskočliy domácí tým dvěmi brankami. Nejprve se prosadil ve 4. minutě Majkrič a hned po něm o čtyři minuty později z pokutového kopu Zavadil. Brankové hody v úvodu zápasu dokonal ve 12. minutě domácí Huťka, který snížil na 1:2. Ve druhé pli byl domácím vyloučen Kolenič a branky už dávali jen hostující hráči. Vlastní branka byla přiznána domácímu brankáři Koutníkovi, od kterého se míč odrazil do sítě a poslední slovo měl kvasický kanonýr Berky.

Jindřich Lehkoživ, trenér Kvasic: Jsem rád, že jsme odčinili nepodařený výsledek, a hlavně přístup k zápasu z minulého týdne proti Morkovicím. Za výkon proti kvalitnímu soupeři musím kluky pochválit, myslím, že sobotní vítězství je zasloužené. Bohužel starosti mi dělá zdravotní stav některých našich hráčů.“