15.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Nevšová veze z Nedašova cennou výhru

6

Valašské derby v Nedašově přilákalo do ochozů téměř 300 fotbalových fanoušků. Ti se v první půli nakonec branky nedočkali. Vše podstatné se odehrálo v úvodu druhého dějství, kdy se hostím v rozmezí pěti minut podařilo vstřelit dvě branky. Domácí utkání ještě zdramatizovali, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

V první půli branka nepadla

David Solař, brankář Nedašova: „Zápas jsme začali aktivně, podařilo se nám soupeře dostat pod tlak. Postupem času se ale hra vyrovnala a oba celky si vypracovaly několik velkých šancí. Bohužel nástup do druhé půle nám vůbec nevyšel. V rozmezí pěti minut jsme dvakrát inkasovali, což se nám ve zbytku času již špatně dohánělo. Po hodině hry jsme sice rychle korigovali, ale to bylo z naší strany vše. Duel na těžkém terénu vyšel lépe šťastnější Nevšové, my naopak doplatili na trestuhodné zahazování šancí. Ztráta v důležitém záchranářském duelu nás mrzí a bolí.“

Hosté sí výhru pohlídali

Facebook TJ Sokol Nevšová:

Úvod zápasu patřil domácím, kdy nás podržel gólman Kiza. Tlak Nedašova jsme ustáli a postupně přebrali iniciativu hry a snažili se skórovat. V první půli se nám to ještě nepovedlo, ale v úvodu druhé už ano, kdy využil svojí rychlosti Milan Knedla a poslal nás do vedení. Za pět minut na to po prudké přízemní střele zvýšil naše vedení Petr Karmazín. Domácí ale nesložili zbraně a brzy snížili na 1-2 po pěkné teči z rohového kopu. Následně se pokoušeli o zvrat a vyrovnání, ale naše obrana byla pozorná a změnu nepřipustila. Tři body z venku jsou pro nás velmi cenné.