26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

Měřín vyhrál utkání rezerv

16

Měřín vyhrál utkání v Počítkách, když rozhodující branky padaly ve druhém poločase.

Měřínu vyšel závěr poločasu

Zápas rezerv byl soubojem o 6. místo v tabulce, v případě výhry Počítek by se Měřín odsunul na 7. pozici. První poločas se za velkého vedra odehrál celkem v poklidu, střídaly se spíše náznaky šancí. Když už to vypadalo, že poločas skončí 0:0, nejprve J. Kolouch a následně Kuřátko svým důrazem protlačili míč k Vokurkovi, ten vyslal do samostatného úniku Gondeka, který s přehledem poklidil ke vzdálenější tyči.

Měřín přidal další branky

Druhý poločas začali dominantněji hosté z Měřína, jejich snažení vyústilo volným přímým kopem zpoza vápna, kdy Matoušek trefil zeď, od které se odrazil míč do protipohybu Říčana, který inkasoval podruhé. O 6 minut později se revanšoval Vokurkovi Gondek, když prvně jmenovaného vyslal do vápna a Vokurka poklidil míč opět ke vzdálenější tyči. Hosté se pak dostali do útlumu a domácí byli více na míči, z čehož pramenila korekce na 1:3 z kopačky M. Dvořáka.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Standa Vlach se vsadil, že vyhrajeme, a to nás bylo ještě 9. Těsně před odjezdem na zápas jsme se štěstím sehnali 3 dorostence, takže nás odjelo 12. Výhra byla hořká!