24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Březí vyhrálo nad Bohdalcem

20

Březí vyhrálo nad Bohdalcem a připsalo si důležité vítězství.

Březí rozhodlo v prvním poločase

Zápas se hrál za chladného fotbalového počasí. Domácí celek se dočkal prvního gólu již v 10. minutě zásluhou Davida Dostála- 1:0. Poté si vzaly slovo hosté. Ve 14. minutě  Jan Sklenář vyrovnal na 1:1. Při střelecké chuti byl ale David Dostál a v 16. minutě poslal domácí opět do vedení - 2:1. Ve 38. minutě si stejný hráč připsal hattrick a domácí vedli - 3:1. Domácí tým byl ale v prvním poločase hodně při chuti což dokázal těsně před pauzou ve 43. minutě Jiří Chlup - 4:1.

Zápas se již jen dohrával

Druhý poločas se obě mužstva snažila vstřelit rychle branku, ale neúspěšně. Nakonec jako první skóroval domácí David Dostál, který si připsal v 66. minutě čtvrtou branku v zápase.- 5:1.Hosté se nakonec dočkali také branky, když se podruhé gólově prosadil v 70. minutě Jan Sklenář  - 5:2. Domácí nakonec zápas dotáhli do vítězného konce a mohli se radovat z důležitého domácího vítězství.