21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

Počítky B vyhrály v Bohdalci

18

Počítky B vyhrály v Bohdalci, když o svém vitězství rozhodly v průběhu druhé půle.

Počítky vyhrály poločas o branku

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas viděli v první půli tři branky. O první branku v hostující sítí se postaral právě ve 28. minutě domácí Petr Staněk - 1:0. Hosté se ale z této branky nesesypali a hned za minutu se postaral o vyrovnání Petr Hájek - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze 43. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Roman Halamka - 1:2. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Druhý poločas vstřelily oba týmy po brance

Druhý poločas začal lépe pro hosty, když v 56. minutě navýšil vedení na rozdíl dvou branek Petr Večeřa - 1:3. Domácí Petr Staněk svojí druhou brankou v 63.minutě sice snížil opět na rozdíl branky, ale v závěrečné půlhodině se již nikdo gólově neprosadil, a tak skončilo utkání těsnou výhrou hostí.

TJ Jiskra Bohdalec
R. Skryja [-] - M. Kučera [-] , P. Stehlík [-] , P. Staněk [-] (84. R. Kamarád [-] ) , J. Sklenář [-] , P. Janda [-] , L. Jaša [-] (35. J. Babák [-] ) , P. Dočekal [-] , D. Dostál [-] , R. Morkus [-] (76. A. Sklenář [-] ) , V. Ambrož [-]

SK Transformátor Počítky B
D. Říčan [-] - V. Padalík [-] , J. Peška [-] , T. Straka [-] - D. Bednář [-] , P. Beneš [-] , D. Bednář [-] (46. P. Večeřa [-] ) , P. Hájek [-] - M. Zelený [-] (46. J. Koudelka [-] ) , R. Halámka [-] , M. Macky [-] (67. D. Peňáz [-] ) -

ŽK: 5. M. Zelený , 14. J. Peška , 94. J. Koudelka .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - FRANĚK František (N), HŘEBÍČEK Ivo (N).