20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Bohdalec si odvezl z Pohledce cenný bod

20

Bohdalec si odvezl z Pohledce cenný bod za remízu 2:2.

Pohledec dvakrát skoroval, ale Bohdalec snížil

Pohledec přivítal na svém hřišti tým Bohdalce. Také tento zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí.Utkání se odehrávalo v dobrém tempu i kvalitě. Po několika neúspěšných pokusech se domácí ujali vedení dvěmi brankami, které vstřelil v 7. minutě a 38. minutě Michal Fajmon - 2:0.Díky tomu se domácí dostali do větší pohody. Hosté ale přesto těsně před odchodem do kabin v 44. minutě snížili zásluhou kanonýra hostí Jana Sklenáře - 2:1.

O remíze rozhodl brzký gól Sklenáře

O remíze rozhodl nakonec brzký gól Sklenáře, který v 49. minutě překonal domácího Hájka - 2:2. Do konce utkání pak znamenala za zaznamenání červená karta domácího Pustiny v 78. minutě, kdy musel po druhé žluté kartě předčasně pod sprchy. Utkání tak nakonec skončilo přes snahu obou celků o vstřelení rozhodující branky dělbou bodů.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , M. Fajmon [-] , L. Jambor [-] , D. Bártek [-] , F. Karmazín [-] , L. Novotný [-] , M. Šajner [-] , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-]

TJ Jiskra Bohdalec
R. Skryja [-] - J. Babák [-] , J. Sklenář [-] , M. Straka [-] , P. Dočekal [-] , L. Jaša [-] , R. Morkus [-] , P. Stehlík [-] , P. Staněk [-] , M. Kučera [-] , P. Janda [-]

ŽK: 12. L. Novotný , 59. J. Pustina , 69. M. Šajner - 53. P. Stehlík , 80. P. Janda , 85. L. Jaša , 90. P. Dočekal . ČK: 76. J. Pustina .
Počet diváků: 69. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - HUMLÍČEK Stanislav (N), SKLENÁŘ Pavel (N).