6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Radoticím stačil k výhře první poločas

23. F. Tobolka , 25. F. Tobolka , 35. J. Čech , 43. D. Kincl
0

Radotice se dostaly domácí výhrou na druhé místo tabulky a drží domácí neporazitelnost.

Tobolka načal poločasovou střelnici

Kouty přijely do Radotic v oslabené sestavě, ale posilněni výhrou nad silným Lipníkem. Prvních dvacet minut nenasvědčovalo, že bude po prvním poločase prakticky rozhodnuto. Gól  do hostující sítě padl ve 23. minutě. Jeho autorem byl František Tobolka 1:0. Za další dvě minuty se tentýž hráč trefil znovu. Domácí potom v poklidu přidávali další branky. Na 3:0 zvyšoval nejlepší střelec soutěže Jan Čech, pro kterého to byla již devátá branka sezóny. Do kabin se šlo za stavu 4:0, kdy se trefil Daniel Kincl.

Zbytek zápasu se jen dohrával

Do druhého poločasu postupně nastupovali nový hráči a tím se hra zcela vyrovnala, ale žádné vážnější šance, které by stály za povšimnutí už zápas nepřinesl. Zápas se pak pouze dohrával z povinosti. Radotice, tak ani ve svém čtvrtém domácím utkání nepoznaly hořkost porážky. V příštím kole bude určitě chtít potvrdit svoje postavení v tabulce na hřišti Nových Syrovic.

TJ Družstevník Radotice
Kincl Daniel, trenér Radotic: První poločas jsme herně soupeře převyšovali, po změně stran byl zápas vyrovnaný.

SK Kouty B
Neuman František, trenér Koutů B: Fotbalisté Radotic byli po celé utkání lepším týmem. Vysoké vítězství si zasloužili. My jsme nastoupili ve velmi okleštěné sestavě, ve které chybělo mnoho klíčových hráčů.

T. Tesař [-] - V. Vyhnálek [-] , D. Kincl [-] (46. M. Tobolka [-] ) , A. Jelínek [-] (46. V. Liška [-] ) , F. Tobolka [-] , P. Tobolka [-] - J. Čech [-] , T. Kincl [-] (59. M. Svítil [-] ) , M. Habich [-] - S. Michal [-] (78. P. Sevelda [-] ) , M. Čech [-] -

ŽK: 50. L. Neuwirth , 75. J. Nováček , 81. R. Veselý .
Hráči zápasu: J. Čech - L. Neuwirth , I. Kratochvíl .
Místo: Radotice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: KUBA Michal - ČECH Miloslav (N), NEVĚČNÝ Jan (N).