10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Ladislav Kabelka rozhodl minutu před koncem o dělbě bodů

67. L. Neuwirth , 76. M. Chaloupka (p.) - 67. L. Kabelka , 89. L. Kabelka
0

Dvěma góly Ladislava Kabelky ukončili hráči Opatova tříkolový bodový půst, přesto tento tým na výhru čeká již čtyři kola

První půle branku nepřinesla

Kouty B přivítaly na svém hřišti hráče Opatova. Oba týmy měly před zápasem stejný počet bodů, ale favoritem utkání byli určitě Kouty. Doma totiž vyhrály poslední čtyři zápasy, naopak Opatovu se vůbec nedaří a již tři zápasy čeká na zisk bodu. Samotné utkání začalo s několika šancemi na obou stranách, ale ani Ondřej Veselý v domácí brance a ani opatovský brankář Radek Kšír balón za svá záda nepustili. Poločas byl vyrovnaný a také tomu odpovídalo skóre 0:0.

Ladislav Kabelka odmítl další prohru svého týmu

Druhá půle se vyvíjela ve stejném duchu, ale rozdíl byl v tom, že začaly padat branky. První trefy v zápase se dočkali hosté z Opatova. V 67. minutě se prosadil Ladislav Kabelka a bylo to 0:1. Radost hostů však trvala pár sekund a bylo vyrovnáno zásluhou Luboše Neuwirtha 1:1. Domácí pak vyvinuli obrovský tlak, po kterém v 76. minutě musel zastavit domácího hráče v pokutovém území Filip Šinkovský. Nařízenou penaltu pak proměnil Milan Chaloupka 2:1. Rychlí obrat domácích naštěstí Opatov nepoložil, čehož využil v 89. minutě Ladislav Kabelka a vyrovnal na 2:2. Na gólu se velkou měrou podílel nejlepší hráč hostí Zdeněk Daniel, který vybojoval balón, zatáhl jej do vápna jeho střelu vyrazil Ondřej Veselý právě na Kabelku, a ten už si věděl s míčem rady.

FK Opatov
Horáček Jakub, hráč Opatova: Remíza byla na obě strany zcela zasloužená.

SK Kouty B
O. Veselý [-] - S. Čech [-] , M. Chaloupka [-] (83. P. Dočekal [-] ) , Z. Nováček [-] , R. Nováček [-] - L. Neuwirth [-] (87. J. Chaloupka [-] ) , D. Hrubý [-] , I. Kratochvíl [-] , R. Caha [-] - A. Dočekal [-] , J. Nováček [-] (71. M. Machát [-] ) -

FK Opatov
R. Kšír [-] - - A. Konečný [-] , Z. Daniel [-] , D. Čučelin [-] , J. Kaser [-] - L. Kabelka [-] , M. Kravka [-] - J. Neckář [-] , M. Ježek [-] , F. Šinkovský [-] , J. Horáček [-]

ŽK: 21. Z. Nováček , 32. L. Neuwirth - 11. F. Šinkovský , 30. J. Kaser , 32. J. Neckář .
Hráči zápasu: Z. Daniel .
Místo: Chlum. Počet diváků: 30. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - KOUKAL František (N), NOVÁČEK Libor (N).