21.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

39. F. Toman (p.) - 7. M. Pánek , 68. V. Němec (p.) , 90. M. Rybka
13

V Počítkách se nakonec ze třech bodů radovali hosté.

Po půli nerozhodně

První branka v utkání padla hned v 7. minutě, kdy Matěj Pánek s přehledem zakončil brejk Šebkovic - 0:1. Ihned po obdržené brance se Počítky tlačily do zakončení, ale jejich tlak končil na výborně chytajícím Klubalovi, který zlikvidoval šance Filippiho i Maška. Vyrovnání přišlo na konci prvního poločasu, kdy pokutový kop proměnil domácí střelec František Toman - 1:1.

Hosté po přestávce rozhodli

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a byli více na balonu. Třetí branka v utkání padla v 68. minutě, kdy pokutový kop proměnil i hostující Vojtěch Němec - 1:2. Počítky mohly vyrovnat v 85. minutě, ale perfektní střelu Jana Maška zastavilo břevno. Poslední branka padla v úplném závěru, kdy se prosadil hostující Pavel Kotačka - 1:3.

SK Transformátor Počítky
Bohumír Filip (vedoucí): V zápase, kde jsme mohli získat nějaký bod, byli nakonec šťastnější hosté.

J. Hořínek [-] - L. Sláma [-] , O. Toman [-] , M. Řeháček [-] , P. Beneš [-] - M. Zelený [-] (70. J. Peška [-] ) , F. Toman [-] , J. Mašek [-] , D. Bednář [-] (46. L. Kachlík [-] ) - M. Filippi [-] , O. Zajíček [-]