20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Jemnicko si poradilo s Moravcem

16

Domácí potvrdili roli domácího favorita. Moravec se venku trápí.

Domácí po půli vedli

Hosté se dostavili na zápas v kombinované sestavě, a to se projevilo na celkovém obrazu hry. Domácí tým byl po celý zápas jasně lepší a jen zbrklost a nepřesnost uchránila hosty od větší prohry. Již v 5. minutěse dostal za obranu hostí Axman a přad vyběhnutým brankářem přihrál Süssenbekovi, který skóroval pohodlně do prázdné brány - 1:0. V 15. minutě si na přetažený centr Křivánka počkal Niederhofer a lobem přehodil špatně postaveného Tomka - 2:0. Moravec se pouze sporadicky dostával před domácí bránu, a tak se domácí brankář Tesař v bráně celkem nudil. Po půl hodině hry přišla pěkná akce po pravé straně. Zakončujícícho Axmana hlavou vychytal však Tomek. Další příležitosti domácích zůstali nevyužity.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhé půli kvalita domácí hry opadla. Nicméně šance Tesaře, Axmana a Süssenbeka nebyly proměněny v další branky. To se povedlo v 69. minutě Jindrovi, kdy na vápně poslal obránce na opačnou stranu a tvrdou střelou k tyči nedal Tomkovi šanci - 3:0. Po lehkém zaváhání Tesaře a v pořadí druhé střele na bránu se Moravec dočkal náhodného snížení díky Kovářovi - 3:1.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Již od začátku bylo vidět, že hosté na bodový zisk nemají nárok. Díky naší nekoncentrovanosti v zakončení skončil zápas jen 3:1.

T. Tesař [-] - O. Tesař [-] , L. Niederhofer [-] , Z. Koutný [-] , V. Toman [-] - M. Jindra [-] , S. Křivánek [-] , P. Tesař [-] , D. Vacuška [-] - M. Axman [-] , T. Süssenbek [-] -