26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

18. M. Liška , 45. P. Frenc (vl.) , 75. M. Habich - 10. F. Dvořák , 11. M. Dohnal , 48. P. Machovec , 65. M. Dohnal , 81. F. Dvořák , 84. O. Vrbka
8

V posledním zápase si Radotice připsaly proti druhému Předínu porážku 3:6

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty Předína. Předín na svém hřišti jasně přehrál Kouty B a udržel si do posledního kola postupovou naději, poněvadž Hrotovice nečekaně klopýtly na svém hřišti Čáslavicím. Radotice naopak celkem v pohodě porazily poslední tým soutěže z Pyšelu 2:0.Na podzim se radoval z výhry 4:0 favorizovaný Předín. Zápas se hrál za teplého fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel hostům náramně. V 10. minutě je poslal do vedení Filip Dvořák - 0:1. A o minutu později bylo v hostujícím táboře ještě veselejší, když se o vedení 0:2 postaral Michal Dohnal - 0:2. Domácí celek ale tyto dvě rychlé branky nesložili a v 18. minutě dokázal snížit na 1:2 domácí kanonýr Martin Liška. Poté se střelci na nějakou dobu zadrhli. A když už to vypadalo, že již žádný gól nepadne, pomohli ve 45. minutě domácím k vyrovnání hosté, když se do vlastní sítě trefil Pavel Frenc - 2:2.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase již kraloval hosté. Ve 48. minutě jim vrátil vedení Petr Machovec - 2:3. V 65. minutě pak přidal svou druhou branku Michal Dohnal a bylo to 2:4. 75. minutě sice ještě snažil na 3:4 Martin Habich, ale poslední slovo měli hosté, když se trefili Filip Dvořák a Ondřej Vrbka - 3:6