26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Šebkovice B zdolaly doma Moravské Budějovice B

8

V posledním zápase sezóny si Šebkovice B připsaly proti Moravským Budějovicím B výhru 3:0

Domácí o dva góly lepší

Úvod utkání patřil hostům, kdy si vytvořili několik dobrých šancí, ale bez užitku. Jako blesk z čistého nebe přišel úvodní gól zápasu, kdy zafungovala belgická spolupráce, Levi zatáhl míč po lajně a jeho centr nasměroval do sítě Pelckmans. Poté se hra mírně vyrovnala, ale i nadále pokračoval festival zahozených šancí budějovických hráčů. Poločasové skóre uzavřel Přibil na 2:0 pro domácí.

Domácí si výhru pohlídali

Zkraje druhé půle byl vyloučen budějovický Szabó, ale ráz hry se příliš nezměnil, hosté byli silnější v kombinaci a dostávali se do šancí, kterých ale oproti první půli logicky ubylo. Definitivní gólovou tečku a svou druhou branku přidal v 68. minutě po sólovém úniku z půlky Přibil.