18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

5. M. Liška - 19. M. Laš , 22. M. Laš , 28. R. Strašák (p.) , 33. A. Chatrný , 59. R. Strašák , 90. P. Tesař
6

Rezervní tým z Rapotic zvítězil na půdě Radotic vysoko 6:1

Hosté otočili a šli do trháku

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rapotic B. V minulém kole si Radotice připsaly remízu na půdě Šebkovic B a Rapotice B zvítězily na svém hřišti těsně s Třebenicemi 1 :0. Na podzim se radovaly z výhry 3:1 Rapotice. Radotice tak měly svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Domácí nastoupili se snahou o důraznou hru, ale dnes byl rozdíl v herní kvalitě znatelný a ani vyloučení hostů v 75. minutě to nějak výrazně neovlivnilo. Přesto to byli radotičtí, kteří po rohovém kopu a tvrdé ráně hlavou Martina Lišky, šli do vedení. Vyrovnání přišlo v 19.minutě , kdy  centr Milana Laše uklidil obránce pěknou hlavičkou do špatné sítě. Ve 22. minutě si naběhl tentokrát Laš na centr sám a poslal nás do vedení. Po faulu na Chatrného se ujal penalty Strašák a bezpečně 1:3. Gólovou desetiminutovku završil Chatrný průnikem z pravé strany a střelou na vzdálenější tyč.

Ve druhé části rapotické podržel několika zákroky Krčma, při samostatném nájezdu utekl útočníkovi míč po kličce za brankovou čáru a když pěknou střelu z vápna zastavila tyčka, bylo jasné že nemají domácí sílu ani na korekci výsledku, to Strašák trefil z trestného kopu šibenici a v závěru zakroutil levačku !! Petr Tesař k tyči.

Hosté ještě skóre navýšili

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Domácí nastoupili se snahou o důraznou hru, ale dnes byl rozdíl v herní kvalitě znatelný a ani vyloučení hostů v 75. minutě to nějak výrazně neovlivnilo. Přesto to byli radotičtí, kteří po rohovém kopu a tvrdé ráně

TJ Družstevník Radotice
Z. Kapinus [-] - M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] - M. Jeleček [-] , M. Habich [-] , M. Kincl [-] - A. Mrkva [-] (75. D. Liška [-] ) - M. Liška [-] , L. Sevelda [-] , V. Vyhnálek [-] , J. Vyhnálek [-] (83. J. Nevěčný [-] )

A. Krčma [-] - J. Karmazín [-] , R. Strašák [-] , D. Slaný [-] , A. Chatrný [-] , M. Matoušek [-] , M. Laš [-] , P. Tesař [-] , M. Laš [-] (46. J. Tesař [-] ) , M. Matoušek [-] , J. Dvořáček [-]

ŽK: 29. M. Habich , 48. L. Sevelda - 39. J. Dvořáček , 78. R. Strašák , 83. A. Chatrný . ČK: 75. J. Dvořáček .
Hráči zápasu: M. Laš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VALA Vladimír - NEVĚČNÝ Jan (N), NOVÁK Miroslav (N).