22.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Vlastní gól rozhodl

80. F. Barták (vl.)
4

Horní Jelení přivítalo hostující Choltice. Jednalo se o zápas zýmů ze středu tabulky. V zápase padlo mnoho žlutých karet.

První poločas nepřinesl žádný gól. Ve 13. minutě dostal žlutou kartu hostující František Völkl, v 37. druhou a tím pádem šel do kabin. Jelení tak od této doby hrálo s jedním hráčem navíc. Chleba se lámal až v 80. minutě, kdy Filip Barták nešťastně dopravil míč do své brány. 1:0. Choltice již nestačily vyrovnat a vlastním gólem zařídily tři body pro H. Jelení.

Choltice si budou chtít odčinit tento zápas s Rozhovicemi a H. Jelení pojede do Řečan nad Labem.