22.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Ohlas | Dvě penalty a hattrick

81. T. Vácha - 8. F. Dostál , 62. F. Dostál (p.) , 75. V. Losenický (p.) , 90. F. Dostál
4

Domácí Stolany přivítali hostující Nasavrky. V prvním poločase padl jeden gól, za to druhý jich přinesl celkem čtyři.

Rychlý gól hned z kraje

Skóre otevřel hostující Filip Dostál, psala se 8. minuta. Pro Filipa to nebyl rozhodně poslední gól, teprve se zahříval. Další gól již nepadl a domácí se trápili s koncovkou. Stav 1. poločasu tedy byl 0:1.

Penalty a dokončený hattrick

V 62. minutě přidával další gól Filip Dostál a to z pokutového kopu. Gólem navazoval v 75. minutě opět z pokutového kopu Vilém Losenický a stav byl již 0:3. V 81. minutě mírnil stav domácí Tomáš Vácha, ale po neproměnených šancích domácích tento gól nic nezachránil. Koncem zápasu přidal svůj, již třetí, gól Filip Dostál, který si připsal hattrick a pomohl tak svému týmu k cennému tříbodovému zisku.

SK Stolany
Domácí: Dneska nám to vůbec nevyšlo. Nasavrky bojovaly, hrají o záchranu, takže to bylo těžké utkání a asi zaslouženě vyhráli. My zase neproměnili spoustu šancí a to nás sráží.

SK Stolany
J. Plíšek [-] - J. Kopecký [-] , T. Vácha [-] , R. Meduna [-] , D. Mihulka [-] , D. Tesař [-] (60. A. Polívka [-] ) , P. Jirásek [-] , T. Vávra [-] , F. Růžička [-] (71. M. Hluchník [-] ) , J. Starý [-] , D. Zelinka [-]

FC Nasavrky
J. Řezníček [-] - R. Michek [-] , M. Dostálek [-] , P. Pecina [-] , R. Pešek [-] (90. V. Stýblo [-] ) - L. Novák [-] (77. M. Doležal [-] ) , F. Dostál [-] , V. Řezníček [-] , F. Morávek [-] - V. Losenický [-] (83. J. Houba [-] ) , J. Dostál [-] (55. T. Novák [-] ) -

Místo: Stolany. Počet diváků: 70. Rozhodčí: ČERNÝ Pavel - ČÍŽA Adam, OLAJOS Viliam.