16.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

I přes hattrick Martina Frička Hrochův Týnec body nezískal

11. J. Kopecký , 31. R. Meduna , 50. J. Vácha , 52. J. Kopecký , 63. A. Polívka , 87. R. Meduna - 23. M. Friček (p.) , 35. M. Friček , 49. M. Friček (p.) , 78. F. Řeháček
1

Stolany na své půdě přivítaly Hrochův Týnec. Papírově silnější tým Stolan s nejlepším střelcem soutěže Jiřím Kopeckým si brousili zuby na další 3 body do tabulky. Hrochů Týnec jim ale nic nedal zadarmo.

4 góly, remíza do šaten

Hned v 11. minutě otevřel skóre Jiří Kopecký a připsal si do taulky nejlepších střelců další gól. Ve 23. minutě se pískala penalta a chopil se jí hráč hostí Martin Friček. Proměnil a stav byl 1:1. Radek Meduna ale ve 31. minutě skóroval a 4 minuty poté si připsal další gól Martin Friček a stav byl zase nerozhodný a to 2:2. Po hvizdu rozhodčího tak oba týmy odcházely do šaten za nerozhodného stavu a H. Týnci se rýsovala nějaká šance na bodový zisk.

Dokončený hattrick a dalších 6 gólů

Hráči se ani nestihli pořádně rozehrát a v 49. minutě rozhodčí nařizoval další penaltu, které se chopil nikdo jiný než Martin Friček. 2:3. To se ale nelíbilo domácímu Janu Váchovi, který hned minutu po penaltě schladil hosty a stav se překulil opět na nerozhodný, 3:3. V 52. minutě přidal branku Jiří Kopecký a psala se 52. minuta. Hosté tak obrátili zápas k vývoji svému a tento stav si udrželi až do samotného konce. V 63. minutě přidal další gól Adam Polívka a celkový stav zapečetil v 87. minutě Radek Meduna. Stolany tak potvrdili roli favorita o odnáší si 3 body a jsou tak se 32 body na 3. místě. Hrochův Týnec odešel bez bodu a je 9. místě se 17 body.

Počet žlutých karet: 3:1

SK Stolany
J. Plíšek [-] - D. Mihulka [-] (46. A. Polívka [-] ) , J. Kopecký [-] , T. Vácha [-] (66. M. Mašek [-] ) , P. Kratochvíl [-] (77. P. Makeš [-] ) , R. Meduna [-] , D. Tesař [-] , T. Vávra [-] (46. L. Fríbl [-] ) , J. Vácha [-] , J. Starý [-] , D. Zelinka [-]

Hrochův Týnec
P. Blajda [-] - J. Vágner [-] , J. Douda [-] (53. R. Fabián [-] ) , D. Šibal [-] (71. R. Malý [-] ) , M. Friček [-] , F. Řeháček [-] , R. Havlíček [-] , J. Lištván [-] , M. Krušina [-] , V. Doležal [-] , J. Unger [-]

ŽK: 22. J. Starý , 48. J. Plíšek , 78. D. Zelinka - 88. J. Unger .
Místo: Stolany. Počet diváků: 55. Rozhodčí: ROUSEK Lukáš - VALENTA Jan, CAHLÍK Jan.