19.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Tatenice si z Ústí odvezly bod

3

Přímý souboj o 7. místo tabulky skončil remízou 1:1. Už v páté minutě otevřel střelecký účet zápasu Petrjánoš. V prvním poločase mohl vyrovnat z pokutového kopu Kristek. Ten ale penaltu mezi tři tyče neusměrnil a zamířil vedle branky. Na začátku druhého poločasu přišla fatální chyba v defenzívě domácích mezi Pirklem a Jeřábkem. Kristek pohodlně trefil odkrytou síť a vyrovnal na konečných 1:1.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
Jakub Šafránek: Po celý zápas jsme dominovali. Bohužel jsme nedokázali využít větší počet příležitostí a navíc jsme inkasovali z vlastní velké chyby.

M. Jeřábek [-] - A. Leníček [-] , J. Šafránek [-] , V. Stejskal [-] (73. A. Bartoš [-] ) , J. Procházka [-] , M. Popelář [-] (86. T. Pinkava [-] ) , V. Pirkl [-] , O. Petrjánoš [-] , J. Pavlásek [-] , P. Grunta [-] , I. Batrla [-]