Humpolec vydřel bod

8

Stará Říše sahala po výhře, ale domácí po pauze dokízali srovnat.

Hosté po půli vedli

Vstup do utkání vyšel lépe celku hostů. Vytvořili si hned několik šancí, ale využili pouze jednu, a to po krásné přihrávce od Svobody a zakončení Iermachenka ve 35. minutě - 0:1. Do kabin tedy v lepší náladě odcházeli hosté ze Staré Říše.

Domácí po přestávce srovnali

Po změně stran se hra změnila, domácí přitlačili svého soupeře a vytvořili si několik závarů a standardních situaci. Což pramenilo ve vyrovnání v 61. minutě od domácího Šmída - 1:1. Hosté si i přes to poté vytvořili několik dobrých příležitostí a náznaků šancí. Nepodařilo se jim využít ani jednu, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): První poločas nebyl povedený. Nedostali jsme se do zápasu a byli jsme bez pohybu. Po přestávce jsme změnili hru a vytvořili jsme si tlak. Nakonec jsme srovnali.

FSC Stará Říše
Vojtěch Dvořák: První poločas jsme odehráli velmi dobře, ale zahodili jsme hodně šancí. Po změně stran jsme pasivitou dostali domácí na koně a domácí zaslouženě srovnali.

T. Kříž [-] - J. Pešek [-] (46. V. Šmíd [-] ) , Š. Zástěra [-] (78. A. Zástěra [-] ) , J. Benáček [-] , J. Maršík [-] , V. Havlín [-] , D. Nešpor [-] , M. Havel [-] (87. M. Podoba [-] ) , D. Šerý [-] , O. Luňáček [-] (87. L. Havel [-] ) , M. Pecha [-]

R. Dutka [-] - J. Cejpek [-] (83. M. Jícha [-] ) , M. Pokorný [-] , R. Nehyba [-] , . Lumbala [-] , O. Iermachenko [-] , R. Svoboda [-] , V. Zastavnyi [-] , G. Dano [-] , J. Chramosta [-] , D. Putu [-] (88. L. Gall [-] )

ŽK: 19. J. Pešek , 55. R. Dalík , 70. Š. Zástěra , 77. D. Šerý , 82. M. Havel - 65. R. Svoboda , 68. R. Cipruš , 70. D. Putu , 77. M. Pokorný , 89. G. Dano , 93. L. Gall . ČK: 55. R. Dalík .
Počet diváků: 250. Rozhodčí: TERBER Ondřej - JAHODA Jaroslav, RYGL Luboš.