--

8

Krajské derby skončilo třemi body pro Bystřici.

Po půli nerozhodně

Jako první otevřeli skóre hosté. V 19. minutě hosté podnikli rychlý brejk, Petr ještě vychytal Cejpka, ale u míče byl nedjříve Putu a do prázdné brány skóroval - 0:1. Za chvíli bylo srovnáno. Přímý volný kop si na malém vápně našel Prášil a z volejde nedal Dutkovi šanci - 1:1.

Domácí po přestávce rozhodli

V 55. minutě už domácí vedli. Hosté chybovali v rozehrávce a po centru zleva od Malého se přesně trefil Prášil - 2:1. Za dalších deset minut Malý kopoval rohový kop a míč na zadní tyči uklidil do brány Kuldan - 3:1. Hosté snížili v 71. minutě. Střela z velkého vápna skončila na tyči a odražený míč dopravil do sítě Cipruš - 3:2. V hektickém závěru už domácí vedení uhájili.