V Polné nerozhodně

10

Posílená Polná ze zápasu s Tasovicemi bere doma bod.

Po půli nerozhodně

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté. Byli častěji u míče a dostávali se i k ohrožení domácí brány. Ve 20. minutě poslal míč před branku domácích Hrazdílek a Pazdera jej uklidil do sítě - 0:1. Chvíli na to mohl dát další branku Vašina, ale pouze rozezvučel břevno domácí svatyně. Poté se párkát zaskvěl domácí gólman. Ještě před přestávkou domácí srovnali díky Voráčovi, který se prosadil po dlouhém autovém vhazování - 1:1.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhé půli ubylo střel a bojovalo se především o střed pole. Branku nepřinesl ani nervózní závěr, a tak v Polné oba celky braly po bodu.