--

--

Nečekaně vysoká výhra juniorky Zlína

8

Uherský Brod v minulém kole slavil první jarní výhru a věřil, že na hřišti sousedů v tabulce může přidat druhou. Bodový zisk hostí se však nekonal a domácí junioka Zlína si připsala nečekaně vysoké vítězství 5:0.

Hosté neproměnili penaltu

Výsledek by jistě vypadal jinak, kdyby hosté proměňovali své šance.

Hned zkraje utkání jim spadl do klína nečekaný dárek v podobě pokutového kopu, který však ve 4. minutě hostující Josefík neproměnil.

Polovinu prvního poločasu byli hosté lepším týmem, ale po penaltě neproměnili ani další šance.

Juniorka Zlína tyto neproměněné šance potrestala a sama šla ve 22. minutě do vedení, když se prosadil Hrdlička.

Koncem poločasu, ve 45. minutě se mezi střelce zapsal i domácí Šimon Chwaszcz - 2:0.

Do kabin se tak šlo veseleji domácím za vedení 2:0.

Domácí nadělili bůra

Zlíňané se po přestávce uklidili, dál si hráli svoji hru, naopak soupeř se dostával do čím dál větší křeče, na trávníku se trápil.

V 54. minutě navíc zvýšil Číž na 3:0 a zápas byl rozhodnutý.

Mezi střelce se ještě zapsali domácí Vít Mlýnek v 77. minutě a v nastavení utkání pečetil bůra Kulíšek.

Broďané sice měli rovněž nějaké příležitosti, ale na skvělého Dostála si nepřišli a odjížděli ze Zlína s debaklem 5:0.

V dalším kole se Uherský Brod utká v boji o tzv. šest bodů na domácím hřišti s Novým Městem na Moravě a Zlín zavítá na hřiště lídra z Olomouce.

FC TRINITY Zlín B
Martin Onda - trenér: Samozřejmě je to ostuda, ale zase hodně zápasů jsme prohráli o gól, takže věřím, že teď, když jsme dostali pětku, se z toho rychle otřepeme a doma v dalším důležitém zápase to odčiníme.

ČSK Uherský Brod
Luděk Marcaník - trenér: Zápas rozhodly dva aspekty. Jednak chycená penalta, za druhé naše mládí, rychlost a dynamika. Soupeře jsme fyzicky přehráli, z vytvořených šancí jsme dali pět branek.

S. Dostál [-] - L. Bobčík [-] , P. Kulíšek [-] , J. Hellebrand [-] (82. R. Pobořil [-] ) , T. Slovák [-] , J. Kolář [-] (46. F. Němeček [-] ) , Š. Chwaszcz [-] (80. T. Chrudina [-] ) , L. Hrdlička [-] (80. D. Mach [-] ) , A. Číž [-] (66. V. Mlýnek [-] ) , M. Nečas [-] , J. Pafka [-]

F. Jícha [-] - L. Nevařil [-] (69. F. Košák [-] ) , M. Vrága [-] , V. Pavlíček [-] - D. Sklenář [-] (55. P. Šmatelka [-] ) , V. Gettler [-] (55. M. Mančík [-] ) , J. Švrček [-] , M. Malenovský [-] , M. Lorenc [-] (80. J. Zámečník [-] ) - O. Strachoň [-] (55. J. Michalec [-] ) , R. Josefík [-]

ŽK: 65. A. Číž - 15. J. Švrček , 15. D. Sklenář , 36. V. Gettler , 57. P. Šmatelka , 62. R. Josefík , 88. M. Vrága .
Počet diváků: 172. Rozhodčí: DUDEK Matěj - MACRINEANU Jiří, LUKAŠÍK Petr.