18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Jednoznačné vítězství hostů

3

V utkání se střetly celky SK Uhelné Sklady a Olympia Radotín.

Jednalo se o zápas jarní části, 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním odpoledni 26.3. 2022.

V první půlce převládala hra hostů. Olympia hrála bez 1 hráče, byl vyloučený.Uź v 7. minutě skórovali. Zásluhu na gólu měl J.Doležal. Gól padl po rychlé akci, z pravé strany. Stav byl tak 0:1.

Ve druhé polovině hry tlak hostujícících se zvýšil a měli více fyzických sil. Ale na další góly se čekalo až na závěr utkání a v prodloužení. Vznikly po rychlém brejku, soupeř otevřel obranu a po pravé straně v nastavovaném čase. A to v 91. minutě zásluhou J.Dlouhého a v 94.minutě dal gól L.Kubišta. Stav se tak zvýšil na 0:3. Uhelné Sklady netrefovaly přesně a Radotín opět podržel brankář.

Velmi slušný výkon rozhodčího.

SK Uhelné Sklady budou 19. kolo hrát venku s Duklou J.Město a celek Olympia Radotín s SK Újezdem P-4 a to doma.

Olympia Radotín
Jaroslav Louda: Gól jsme dali po rychlý akci, z pravé strany a to bez vyloučeného hráče. V 2.půlce domácí netrefovali přesně a padly 2 góly v 91. minutě a v 94 minutě. Podržel nás brankář. Nejlepší hráč Jaroslav Louda a brankář.