18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Výhra domácích

3
Zápas po celý průběh byl pod řízením domácího celku a vedl k jeho vítězství. Hrál celek Sk Újezd proti Sk Hostivař.

Jednalo se o zápas jarní části 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním dopoledni 26.3. 2022.

Utkání Sk Újezd Praha 4 -Sk Hostivař působilo pozitivním dojmem.

První poločas poločas byl vyrovnananý, bylo pár akcí, bez patřičné koncovky, tedy gólu. Hostivař si hlídal pozice.

Ve druhé polovině hry tlak hostů polevil a domácí postupně ovládli hru. Ve 57. minutě se podařilo dát gól domácím J.Řezníčkem. Propadl balón a po zemi skóroval.  Druhý góĺ padl po standartní situaci po vhození z autu. A  to v 64.minutě. o gól se zasloužil opět domácí celek, P.Janků. A tak dokázali střelci Řezníček a Janků, dovést svůj tým k zaslouženému vítězství 2:0.

Výkon rozhodčího byl standartní.

.

Sk Újezd Praha 4 hraje za týden 19.kolo s týmem Olympia Radotín a to venku.. A celek Sk Hostivař za týden 19.kolo s týmem Viktoria Žižkov, v domácím prostředí.

SK Újezd P-4
Jeřábek: V 1.půli Hostivař nepouštěl do akcí. V druhé půli jsme dali 2 góly. Tak druhá půlka byla lepší pro náš tým. Nellepší hráči Kuba Petr a P.Janků.

J. Fišer [-] - O. Vrabec [-] (83. M. Daňhel [-] ) , R. Jůzek [-] (63. P. Tomaides [-] ) , P. Jackl [-] , D. Valeš [-] , V. Malčánek [-] , J. Jeřábek [-] (63. J. Doležel [-] ) , J. Řezníček [-] (72. J. Pěnkava [-] ) , J. Štefan [-] (66. J. Špaček [-] ) , P. Jankú [-] , J. Kaiser [-]