17.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Mírná výhra hostujících

2

V utkání padl pouze jeden gól.

Hrála Přední Kopanina z podzimní části krajského přeboru z 8.místa a Viktoria Žižkov z 5.místa.

Vyrovnaný 1.poločas

Jednalo se o 1.zápas jarní části, 17.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním odpoledni 19.3. 2022.

Utkání bylo po celý čas zápasu mírně pod tlakem hostujícího celku. Bylo gólově podprůměrné. Ale bylo se na co dívat.

První poločas poločas byl vyrovnaný a skončil 0:0. Domácí měli většinou míč, snaźili se napadat protivníka, ale vážně jej neohrozili. 1.střelu chytil brankář hostujících a 2. proběhla blízko tyče.

2.polovina hry

Ve druhé polovině hry tlak hostujícících se zvýšil a měli více fyzických sil. Výsledkem byl gól v 57. minutě, který vsítil P.Novák do prázdné brány. Soupeř pak tlačil a měl rohy a z toho akce, ale úspěšně nezakončil. Brankář Žižkov chytil krásnou střelu asi z 20 m, která mířila pod břevno.

Výkon rozhodčího byl v mezích dané soutěže.

V utkání byli rozdáno 6 žlutých karet.

Zápas sledovalo 64 diváků.

Přední Kopanina bude 18. kolo hrát venku s Motorletem a celek Viktoria Žižkov doma s  Kralovicemi.

Autor článku: Josef CHAMULA

FK Viktoria Žižkov B
Ondřej Švejdík: V první půlce měl míč spíše soupeř, měl i vážňější akce, rovněž v 2.půlce, ale nepodařilo se mu proměnit. V 2. půlce jsme měli více ze hry a i fyzických sil, výsledkem byl gól. Brankář nás též podržel. Rozhodčí nekomentuji, jen dodávám, že pískal v mezích dané soutěže. Nejlepší hráče mám hned 2 a to Simona Slaninu a Nováka P.