9.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Béčko Herálce si poradilo s rezervou Dolního Města

0

V Herálci se střetlo béčko domácích a béčko Dolního Města ..............

Domácí zásluhou Dobroviče a Vojtíška šli do vedení

V prvním poločase se hrál celkem pohledný fotbal za přítomnosti asi 50 diváků. Hned první velká šance domácích znamenala branku, po ose Vašák, Tecl přesně zakončoval Dobrovič a bylo to 1:0. Následně šel Dobrovič sám na brankaře ale klička mu nevyšla a vracející obránce odkopnul míč. Poté ještě svoje šance zahodili Vašák a Najbrt. A tak až na konci poločasu po malé domů střílel Tecl do břevna a dobíhající Vojtíšek umístil balon do prázdné branky. A za tohoto stavu se šlo do kabin.

Domácí přidali třetí gól a bylo hotovo

Na začátku druhého poločasu se hra na chvilku vyrovnala, jenže domací v 51. minutě přidali třetí branku a bylo po zápase. Trefil se Ježek a bylo prakticky po zápase. Za domácí se ještě trefili Král a Moravec, za hosty na 1:4 snižoval Venc.

TJ Sokol Herálec B
Petr Vašák hráč Herálce B: Utkání jsme měli pod kontrolou, hosté po třetí brance odpadli. Chválím bratry Dobrovičovy.

TJ Rebel Dolní Město B
Stanislav Bednář vedoucí Dolního Města B: Hrál se poměrně vyrovnaný zápas ale naše koncovka je bohužel špatná a navíc děláme velké chyby v obraně. Nejlepší hráč našeho mužstva byl Petr Kvanka.

P. Nermut [-] - T. Dobrovič [-] (80. J. Kubát [-] ) , T. Tecl [-] (51. M. Král [-] ) , P. Vašák [-] , L. Moravec [-] , P. Najbrt [-] , A. Ježek [-] , V. Doucha [-] (64. R. Vašák [-] ) , F. Dobrovič [-] , M. Kovařík [-] , K. Vojtíšek [-]

A. Vápeník [-] - P. Matoušek [-] (74. P. Sklenář [-] ) , M. Rumanovský [-] , F. Tichý [-] , P. Kvanka [-] , J. Sklenář [-] (46. F. Venc [-] ) , J. Sklenář [-] , D. Jaroš [-] , J. Bednář [-] , V. Vodrážka [-] , O. Vaňkát [-]

ŽK: 47. T. Tecl - 65. F. Venc .
Hráči zápasu: F. Dobrovič , T. Dobrovič - P. Kvanka .
Místo: Herálec. Počet diváků: 40. Rozhodčí: KUTIL Petr - KOUREK Tomáš (N), SKLENÁŘ Pavel (N).