5.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

Nová Ves drží neporazitelnost, Budišov doma porazila 3:0

8. M. Molnár (vl.) , 15. T. Novotný , 79. F. Košík
0

Zejména kvůli vynikajícímu vstupu do utkání porazila Nová Ves lídra soutěže Budišov 3:0 a udržela si tak neporazitelnost a k soupeři se dotáhla na rozdíl jednoho bodu. Budišov naopak poprvé prohrál a klesl na druhé místo tabulky.

Hned v 8. minutě šli domácí do vedení, když si přimý kop Petra Šandery srazil do vlastní sítě Molnár. Byla to vůbec první vlastenec (oficiálně podle zápisu) v letošním průběhu soutěže.  V 15. minutě se za vápnem uvolnil Tomáš Novotný st. napřáhl a jeho rána se s přispěním tyče zastavila až v síti budišovského gólmana Sedláčka- 2:0. V další nadějné situaci se ocitl Ondřejka, ale v malého vápna přestřelil bránu. Potom si hosté málem vstřelili druhý vlastní gól, naštěstí je tentokrát zachránila tyč. V druhém poločas se po minutovém pobytu na hřišti prosadil střídající Košík a v 79. minutě definitivně rozhodl utkání. Hosté tentokrát nepředvedli skoro nic, jedinou větší šanci měl Votoupal, Novotného v brance ale nepřekonal.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
P. Novotný [-] - T. Novotný [-] , J. Havlík [-] , J. Krejčí [-] , P. Bureš [-] - M. Novotný [-] (64. J. Nečas [-] ) , J. Šandera [-] , J. Šandera [-] (85. T. Novotný [-] ) , P. Šandera [-] - M. Ondřejka [-] , J. Starý [-] (78. F. Košík [-] ) -

FC Budišov - Nárameč
J. Sedláček [-] - M. Molnár [-] , R. Hort [-] (66. V. Bradáč [-] ) , R. Hrádek [-] , O. Kafka [-] , T. Nováček [-] , K. Nováček [-] (80. L. Jura [-] ) , J. Pažourek [-] , M. Votoupal [-] , J. Hort [-] , L. Benda [-]

ŽK: 51. P. Bureš , 68. J. Nečas - 52. T. Nováček , 73. O. Kafka .
Hráči zápasu: F. Košík .
Místo: Nová Ves. Počet diváků: 110. Rozhodčí: ČEPL David - STANĚK Josef, SVOBODA Jan.