--

--

Vrchovina se s Vítkem rozloučila prohrou

0

Vrchovina své poslední domací utkání v podzimní sezoně prohrála, když odehrála nepovedený zápas. V tomto utkání se tým rozloučil se svou dlouhodobou stálicí, brankářskou jedničkou Honzou Vítkem.

Začátek utkání byl hodně opatrný a taktický z obou stran. První branku vstřelili hosté v 17. minutě po střele Pražáka, který byl osamocen v prostoru penalty. Domácí po té zvýšili obrátky, ale za první poločas nedokázali vystřelit na branku brankáře Skočdopoleho. Těsně před koncem prvního poločasu byla Vítkova síť rozvlněna podruhé, brankou Urbánka.

Na začátku druhé půle mohl vstřelit kontaktní branku domácí Komínek, avšak nájezd na Skočdopoleho vyhodnotil špatně. V 52. minutě Komínek centroval, ale hlava Kyselého šla mimo tři tyče. Hosté odehráli zbytek utkání takticky velmi dobře. V 88. minutě hostující Kubec zvýšil na 0:3 pro hosty a ukončil tím domácí snažení.

SFK Nové Město na Moravě
J. Vítek [-] - O. Košík [-] , O. Šandera [-] , T. Dvořáček [-] , M. Drdla [-] - L. Michal [-] (48. M. Kyselý [-] ) , J. Nespěšný [-] , M. Žák [-] (79. P. Šustáček [-] ) , P. Sodomka [-] - L. Komínek [-] , M. Kovář [-]

Slavoj Polná
J. Skočdopole [-] - R. Caha [-] , J. Kubec [-] (88. V. Haala [-] ) , Z. Kučera [-] , Š. Bambula [-] , J. Fadrný [-] , P. Pražák [-] - D. Kavka [-] , J. Urbánek [-] (88. J. Holub [-] ) , J. Klíma [-] (86. P. Benda [-] ) - T. Válek [-]

ŽK: 45. J. Vítek , 66. T. Dvořáček - 34. J. Urbánek .
Místo: N. Město na M.. Počet diváků: 285. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - HANÁKOVÁ Gabriela, MAYER Petr.