1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

Vedoucí Rožná prohrála

15

Vedoucí Rožná prohrála v Počítkách a musí čekat na zaváhání Hamrů, jestli chce přezimovat v čele tabulky.

První poločas branka nepadla

Za chladného podzimního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Šobej tak i hostující brankář Buchtela žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas.

Druhý poločas vyzněl pro Počítky

Rozhodnutí padlo hned ze začátku druhého poločasu, kdy v 57. minutě poslal do vedení domácí Miloslav Kotík - 1:0. Pojistku pak přidal v 80. minutě Martin Zelený. Počítky se tak rozloučily s podzimem vítězstvím.

SK Transformátor Počítky B
D. Šobej [-] - M. Zelený [-] , R. Halámka [-] , P. Beneš [-] , P. Ločárek [-] , P. Hájek [-] , J. Peška [-] , M. Kotík [-] , L. Kachlík [-] , R. Schneider [-] , L. Sláma [-]

ŽK: 54. M. Kotík , 92. L. Kachlík .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: DOLEŽAL Lukáš - DOLEŽAL Kristián, ŠUSTR František (N).