12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Polnička vyhrála vysoko v Počítkách

15

Polnička vyhrála vysoko v Počítkách a posunula se na páté místo v tabulce.

Polnička vyhrála první poločas o tři branky

Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Domácí celek se dočkal prvního gólů již v 8. minutě zásluhou Romana Halamky- 1:0. Poté již si vzaly slovo hosté. Ve 20. minutě  Jiří Víška vyrovnal domácí na 1:1. No a pak hosté udeřili před přestávkou. Ve 38. minutě poslal hosty do vedení Bulíček - 1:2. Ve 42. minutě zvýšil na dvougólový rozdíl hostující Radim Synek - 1:3. Hostující tým byl ale v prvním poločase hodně při chuti což dokázal těsně před pauzou ve 43. minutě využít druhou brankou v zápase Jiří Víška - 1:4.

Polnička kontrolovala zápas

Ve druhém poločase už hostující celek kontroloval hru a dokázal ještě skóre navýšit. Nejprve si v 65. minutě připsal hattrick Jiří Víška a na světelné tabuli svítil stav 5:1 pro Polničku. Poté se střelci chvilku odmlčeli a až v závěru zápasu vstřelil šestou branku v 78. minutě Lukáš Pošvic - 1:6.

SK Transformátor Počítky B
D. Šobej [-] (46. O. Toman [-] ) - T. Topinka [-] , P. Beneš [-] , R. Halámka [-] - D. Bednář [-] , R. Buchta [-] , J. Peška [-] , R. Blažíček [-] , P. Večeřa [-] (46. L. Sláma [-] ) - D. Bednář [-] , M. Zelený [-] (59. D. Říčan [-] )

TJ Sokol Polnička
M. Chyba [-] - L. Bulíček [-] (66. L. Pošvic [-] ) , J. Víška [-] , R. Gančev [-] , J. Pálka [-] (69. M. Jirásek [-] ) , R. Synek [-] , J. Chyba [-] , M. Houba [-] , M. Podloucký [-] , R. Klement [-] , T. Litochleb [-]

ŽK: 49. J. Pálka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Šula Petr - ŠUSTR František (N), ŠUSTR František (N).