7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Pohledec v Bohdalci rozhodl v první půli

17

Pohledec v Bohdalci rozhodl v první půli a veze si domů tři důležité body.

Pohledec vstřelil dvě branky

Příjemné počasí přivítalo v 6. kole kole třetí třídy v Bohdalci celek Pohledce. Domácí prohráli minulé kolo v Rožné o šest branek a tentokrát chtěly vyzrát na soupeře z Pohledce, který doma vyzrál na Věchnov. Ale byli to hosté ,kteří začali stříllet branky. První branku vstřelil  v 5. minutě František Karmazín  a uklidnil tak hostující celek. Ten ještě jednou udeřil v 30. minutě, když domácí obrana neuhlídala hostujícího Tomáše Šolce. Domácí se snažili do konce prvního poločasu o snížení stavu zápasu, ale obrana Pohledce a brankář Michal Hájek žádnou střelu do sítě nepustili.

Bohdalec stačil jen snížit

Druhý poločas se domácí snažili o snížení skóre a to se jim povedlo v 53. minutě, když se trefil Petr Sklenář - 1:2.Následující minuty se domácí snažili i o vyrovnání, ale oba gólmani již míč za svá záda nepustili a tak si hostující Pohledec odvezl velmi cenné tři body.