7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

10. M. Šimek , 13. D. Toman
17

Radostín B rozhodl v první půli a veze tři body z Březí

Hosté vstřelili dvě branky

Příjemné počasí přivítalo v 6. kole kole třetí třídy Březí rezervu Radostína. Domácí prohráli minulé kolo s další rezervou Počítek a tentokrát chtěly vyzrát na soupeře z Radostína. Ale byli to hosté ,kteří začali střílet v první čtvrthodině branky. První branku vstřelil  v 10. minutě Marián Šimek  a uklidnil tak hostující celek - 0:1. Ten ještě jednou udeřil v 13. minutě, když domácí obrana neuhlídala hostujícího útočníka Davida Tomana -0:2. Ten touto brankou přiblížil hostům vítězství. Domácí se snažili do konce prvního poločasu o snížení stavu zápasu, ale obrana Radostína a brankář Martin Homola žádnou střelu do sítě nepustili.

Druhý poločas již branka nepadla

Druhý poločas se sice domácí snažili o vyrovnání zápasu, ale nakonec jim nebylo přáno ani snížení skóre. Oba gólmani již míč za svá záda nepustili a tak si hostující Radostín odvezl velmi cenné tři body.