6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Radostín B poprvé vyhrál, když to zařídili tři náhradníci!

19

Radostín B poprvé vyhrál v domácím prostředí porazil Velkou Losenici.

První poločas skončil nerozhodně

Do utkání lépe vstoupili domácí a v 10. minutě je poslal do vedení Zdeněk Gregar. Hosté se snažili o brzké vyrovnání, které jim yařídil až po půl hodině hry Marek Sobotka. O deset minut později už to bylo ale znovu o branku, když se prosadil Petr Kozel. Domácí bohužel vedení neudrželi, protože se trefil brankou do šatny ve 45. minutě Petr Málek. Utkání tak bylo otevřené do svojí druhé části.

Domácí rozhodli třemi brankami

Druhou půli začali domácí aktivně, ale na branku se čekalo až do 60. minuty. To se začali prosazovat radostínský náhradníci. První z nich Marian Šimek poslal domácí opět do vedení. Čtvrtou branku přidal v 74. minutě Miroslav Láznička. Další střídající žolík Jiří Svoboda se prosadil v poslední minutě a potvrdil první domácí výhru 5:2.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - Z. Gregar [-] (46. M. Láznička [-] ) , P. Kozel [-] (46. M. Šimek [-] ) , R. Hošek [-] (80. J. Svoboda [-] ) , J. Koudela [-] , J. Kozel [-] , O. Bradáč [-] , T. Kadlec [-] , P. Dvořák [-] , R. Fňukal [-] , A. Kališ [-]

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , R. Kasal [-] - P. Málek [-] , D. Baránek [-] - J. Augustin [-] , M. Sobotka [-] , P. Pelikán [-] , P. Pospíchal [-] (80. M. Bratršovský [-] ) , P. Kamarád [-] , R. Pátek [-]

ŽK: 6. Z. Gregar , 22. A. Kališ , 40. P. Dvořák , 50. O. Bradáč - 6. R. Pátek , 65. T. Neubauer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - PÁTEK Tomáš (N), VEČEŘA Rostislav (N).