3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Počítky B jasně přehrály Křižanov B

20

Počítky B jasně přehrály Křižanov B, kterému nastřílely pět branek

Počítky skórovaly třikrát během pěti minut

V utkání dvou rezerv začaly Počítky tlakem, který zužitkovaly během pětti minut, kdy rozvlnil třikrát síť za zády Homoly. Postupně se trefili ve 34. minutě  o dvě minuty Martin Zelený o tři minuty později mířil do černého také Miroslav Kotík. Skóre poločasu pak uzavřel na 3:0 ve 39. minutě svým druhým gólem Martin Zelený .

Ve druhé půli se dvakrát trefil Halamka

Ve druhém poločase si vzal střelecké slovo Roman Halamka a dvěma brankami v 61. a 84. minutě uzavřel skóre zápasu na konečných 5:0. Tři desítky domácích fanoušků tak mohly být v obrovském vedru za předvedený výkon svých hráčů velmi spokojeno.