10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

43. F. Kintr , 46. J. Coural , 48. F. Kintr , 64. F. Kintr , 66. V. Skoumal
26

Vír jasně přehrál Křoví, kterému vstřelil pět branek.

Kintr se trefil brankou do šatny

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka nepadne, udeřili ve 43. minutě domácí a zásluhou Filipa Kintra šli do kabin mnohem veselejší - 1:0. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a hostující hráči a fanoušci pevně věřili v obrat.

Kintr vstřelil hattrick

Start do druhé půle vyšel výborně domácím a v 46. minutě Jaroslav Coural a zvýšil na 2:0. V 48. minutě navýšil skóre zápasu na 3:0 svojí druhou brankou Filip Kintr. V 64. minutě zvýšil náskok domácích hattrickem Filip Kintr - 4:0. Snaha o snížení nebo vstřelení čestného gólu hostům nevycházelo, a tak to byli domácí, kteří v 66. minutě definitivně rozhodli Vít Skoumal - 5:0. Domácí tak mohli se 70 fanoušky slavit čtvrté vítězství v sezoně.