David Šenkýř

2026-2027

Jiskra Vír

PoziceZáložník
Průměrná známka5.2

Kariéra

2014-2015 Jiskra Vír

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
460 (ø 51,11) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Vír - Jimramov 3:4 (2:2) 29 61 0 0 0 ne
23.08. 16:30 Vír - Hamry 1:1 (0:0) 21 69 0 0 0 ne
30.08. 10:15 Vel. Meziříčí C - Vír 1:3 (0:2) 68 68 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Vír - Nová Ves B 0:10 (0:3) 35 55 0 0 0 ne
13.09. 16:00 Rožná - Vír 6:2 (1:2) 37 53 0 0 0 ne
20.09. 15:30 Vír - Počítky 4:2 (0:0) 60 60 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Moravec - Vír 9:0 (2:0) 46 46 0 1 0 ano
04.10. 15:00 Vír - Rad. Svratka 2:1 (1:1) 74 74 0 1 0 ano
10.10. 15:00 Radostín - Vír 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 6 250 (ø 41,66) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 22 1397 (ø 63,50) 1 (ø 0,04) 10 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 26 1863 (ø 71,65) 3 (ø 0,11) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 21 1385 (ø 65,95) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 21 1543 (ø 73,47) 2 (ø 0,09) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 22 1706 (ø 77,54) 2 (ø 0,09) 13 (ø 0,59) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 13 1094 (ø 84,15) 1 (ø 0,07) 7 (ø 0,53) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 20 1730 (ø 86,50) 10 (ø 0,50) 10 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 24 1852 (ø 77,16) 6 (ø 0,25) 10 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 25 1893 (ø 75,72) 4 (ø 0,16) 16 (ø 0,64) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 24 1884 (ø 78,50) 8 (ø 0,33) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 12 1035 (ø 86,25) 5 (ø 0,41) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)