Bobrová porazila Rozsochy

31

Bobrová porazila Rozsochy o čtyři branky a přiváží si domů tři cenné body.

První poločas vyzněl pro Bobrovou

Vše podstatné se událo na začátku zápasu. Úspěšný vstup do utkání korunovala Bobrová brankami ve 12. minutě, kdy se prosadil Petr Dvořák a v 21. minutě Michal Hájek a hosté si vytvořily pohodlný dvoubrankový náskok. Ten hosté držely až do 39. minuty, kdy ještě jejich náskok navýšil Jiří Svoboda.

Druhý poločas přinesl tři branky

Hned po přestávce zvýšil náskok Bobrové ve 48. minutě Lukáš Muller - 0:4. Domácí se snažili alespoň o čestný úspěch, který přišel v 58. minutě, kdy snížil na 1:4 Stanislav Padrtka. Poslední vstřelenou branku si hosté nechali do poslední minuty zápasu, kdy skóre uzavřel bobrovský kanonýr Jiří Svoboda.

Počet diváků: 90. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - PADRTKA Jaroslav (N), PADRTKA Radek (N).