8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Křižanov vyhrál vysoko v Bobrové

32

Křižanov vyhrál vysoko v Bobrové a nadále vede tabulku.

Křižanov vstřelil tři branky

Na nádherném trávníku v Bobrové se odehrála nečekaně jasná partie pro hosty. V úvodních 10 minutách to bylo klasické oťukávání a seznamování se s terénem a soupeřem. Ve 13.minutě rozjeli hosté kombinaci a na jejím konci stál Škorpík 0:1. Hned po rozehře prošel balón za obranu Fendrych pláchl svému strážci a zkušeně podél Zalaby zakončil 0:2. Domácí byli jako opaření a hosté kontrolovali. Ve 37.minutě po závaru při standardní situaci domácích, odkopl Milota míč tísněn co nejdál od křižanovské branky, jenže Fendrych nastartoval svoje turbo a přesprintoval domácího Ptáčka a opět zkušeně překonal domacího golmana 0:3.

Hosté pokračovali v branových hodech

Druhá půle začali domácí aktivně, odhodlání s výsledkem něco udělat. Do tohoto plánu jim ovšem hodili vidle hostující Bajeři. Dominik zatáhl míč po lajně a na zadní tyči našel Patrika 0:4. V 67.minutě po odvráceném rohu vraceli hosté míč zpět do vápna a na zadní tyči, nikým nehlídaný Dan Uhlíř, poklidil merunu hlavou za Zalabu 0:5. Hosté ale neměli dost. V 83.minutě si David Fendrych udělal ze soupeřů kuželky a završil hattrick 0:6. Na konečných 0:7 upravil ještě v 87.minutě Liška, který utaženou ranou z 18metrů nedal domácímu golmanovi sebemenší šanci.