1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Opatov jasně přehrál Kouty B

8

Fotbalisté Opatova doma převálcovali poslední Kouty B v poměru 5:1

Domácí rozhodli již v první půli

Opatov přivítal na svém hřišti rezervní tým z Koutů. V minulém kole Opatov statečně bojoval na půdě Hrotovic, kde však na body nedosáhnul. Také Kouty hrály s favorizovanými Čáslavice  otevřenou partií, ale ani ony na žádný bod nedosáhl. V loňské nedohrané sezóně zvítězil Opatov na svém hřišti přesvědčivě 4:0, takže Kouty měly co napravovat. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Již od začátku bylo jasné, kdo bude udávat tempo hry. Po počáteční oťukávané udeřil v 10. a 11. minutě Ladislav Kabelka, který poslal domácí do dvoubrankového vedení 2:0. Tyto dva rychlé domácí góly Opatov uklidnil a ve 24. minutě znovu udeřili zásluhou Filipa Šinkovského - 3:0. Ve 33. minutě pak zaznamenal hattrick Ladislav Kabelka - 4:0. Ve 39. minutě se hosté alespoň dočkali vstřelené branky, kterou vstřelil Vít Navrátil - 4:1. To však nebylo vše, protože ještě ve 43. minutě skórovali domácí, a to konkrétně Denys Čučelin - 5:1. O vítězi utkání tak bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas se již spíš dohrával z povinnosti, protože hlavně domácí tým ubral z plynu, ale o pivinné tři body se už do konce zápasu připravit nenechal a tak slavil výhru 5:1.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Výhra byla povinností a jme rádi, že jsme tyto předpoklady potvrdili.