1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Čáslavice rozstříleli Třebenice

8

Favorizované Čáslavice porazily na svém hřišti jednoznačně Třebenice 8:1.

Domácí si v první polovině zastřílely

Čáslavice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Třebenic. V minulém kole si Čáslavice připsaly povinnou výhru na půdě Koutů B, ikdyž se jejich výhra nerodila jednoduše. Třebenice naopak nestačily na svém hřišti rezervnímu týmů z Okříšek B. V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Čáslavice na svém hřišti hokejovým výsledkem 6:3. Zápas se hrál za velmi příjemného počasí. Hned od začátku utkání bylo znát, který tým bude udávat tempo hry. Domácí vlétli na svého soupeře a v 5. minutě se prosadil kanonýr Patrik Růžička - 1:0. Další branka pak padla v 18. minutě, o kterou se postaral navrátilec v sestavě Marcel Šimek - 2:0. Hosté se na mnoho nemohli a navíc ve 35. minutě vstřelil svou druhou brankou v zápase Patrik Růžička - 3:0 Do konce první půle se domácí prosadili ještě jednou, když ve 44. minutě se zapsal do střeleckých statistik Marian Klika - 4:0

Domácí ještě skóre navýšili

Ve 49. minutě pokračovali domácí v kanonádě zásluhou Tomáše Zahovicse - 5:0. V 55. minutě pak dokázali hosté Ondřejem Svobodou snížit na 5:1. Pak se již prosazovali jen domácí. Své dvě branky v zápase zaznamenali Marián Klika a Tomáš Zahovics. Hattrick dokonce zaznamenal Patrik Růžička - 8:1.