13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Hrotovice doma vydřely výhru nad Opatovem

8

Hrotovice si v zápase s Opatovem připsaly povinné leč vydařené vítězství v poměru 3:2

Domácí třikrát udeřili

Hrotovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Opatova..V loňské nedohrané sezóně zvítězily Hrotovice na svém hřišti 3:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. V předposledním kole podzimní části tedy přivítaly domácí Hrotovice soupeře z Opatova. Začátek utkání nebyl úplně fotbalový a oba týmy se postupně oťukávaly a sehrávaly. Ve 22 minutě se ale uvolnil domácí Jan Votava a otevřel skóre první brankou. Po 3 minutách ho následoval Michal Mlejnek a po dalších deseti František Strohmer. Do šaten se šlo za stavu 3:0 a stav ukazoval jednoznačnou převahu domácích.

Hosté pouze snížili

Ti ale po přestávce trochu ubrali a nechali hosty postupně snížit brankový náskok. V 62. minutě se trefil z přímého kopu Denys Čučelin a o chvíli později Jan Doležal. Domácí měli v průběhu zápasu nespočet vyložených šancí, další branky se ale přidat nepodařilo. Ani hosté se již více neprojevili, a tak se výsledek zastavil na 3:2.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Škoda že náš tým zabral až po pauze. Domácího favorita jsme ale dokonale potrápíli.

Sokol Hrotovice
J. Virgl [-] - Z. Kovář [-] , L. Šabata [-] (46. T. Diviš [-] ) , F. Pekárek [-] - M. Hrůza [-] , J. Petřek [-] , J. Votava [-] - M. Mlejnek [-] - T. Hadraba [-] (65. E. Pokorný [-] ) , F. Strohmer [-] (82. L. Nevtípil [-] ) , M. Růžička [-]

FK Opatov
R. Kšír [-] - A. Švaříček [-] , D. Čučelin [-] , S. Wasserbauer [-] (60. J. Doležal [-] ) , M. Šaroun [-] (76. M. Řezáč [-] ) , M. Kšír [-] , R. Pokorný [-] , R. Novotný [-] , L. Zbožínek [-] (46. P. Jirka [-] ) , F. Šinkovský [-] , J. Tekal [-]

ŽK: 57. T. Hadraba - 49. D. Čučelin , 60. F. Šinkovský .
Hráči zápasu: J. Petřek - D. Čučelin .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: VALA Vladimír - ŠABATA Libor (N), HORÁČEK Jakub (N).