13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Čáslavice vydřely výhru v Koutech B

8

Kouty B si doma v první půli vyšláply na favorizované Čáslavice, které nakonec povinnou výhru urvaly ve druhé půli

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Kouty B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Čáslavic. Čáslavice přijely do Koutů posilňeni cennou výhrou nad vedoucími Hrotovicemi 1:0. Bohužel ale přišlo kvůli červené kartě o druhého nejlepšího střelce soutěže Marcela Šimka. Poslední tým soutěže z Koutů se nadále trápí, což poznaly v Okříškách, kde s rezervní týmem podly 3:1.V předloňské nedohrané sezóně prohrály Kouty na svém hřišti těsně 3:4. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Hosté se museli obejít bez svého elitního střelce Marcela Šimka, který si odpykával trest za vyloučení z minulého ve šlágru kola proti Hrotovicím. A aby toho nebylo málo domácí se favorizovaného týmů nezalekli a v 7. minutě je dokonce dostal do vedení Jakub Nováček - 1:0. Zaskočení hosté, ale chtěli brzy vyrovnat, což se jim nakonec podařilo ve 23. minutě zásluhou Tomáše Zsihovicse - 1:1. Zdálo se, že se hosté uklidní a brzy otočí skóre, to se ale však do konce poločasu nezměnilo.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase hosté přeci jen přidali a v 58. minutě je poslal poprvé do vedeni Patrik Růžička - 1:2. Domácí sice toužili po vyrovnání, ale nakonec to byli hosté, kteří si pojistili výhru v 84. minutě, opět zásluhou Patrika Růžičky 1:3.

SK Kouty B
Smejkal Michal: Velká škoda, že jsme nedotáhli proti tak silnému soupeři zápas do bodového konce.

SK Kouty B
T. Riedl [-] - M. Mašek [-] (79. F. Neuman [-] ) , M. Dočekal [-] , M. Novotný [-] , L. Mašek [-] , J. Koděra [-] , J. Nováček [-] (64. R. Komínek [-] ) , A. Dočekal [-] (70. J. Veleba [-] ) , F. Neuman [-] , V. Navrátil [-] , S. Čech [-]

FK Čáslavice-Sádek
J. Kružík [-] - T. Zsihovics [-] (88. L. Mach [-] ) , T. Rygl [-] , P. Špaček [-] (68. L. Rubák [-] ) , M. Klika [-] (84. P. Klika [-] ) , M. Obůrka [-] (88. R. Bastl [-] ) , P. Růžička [-] , O. Bulička [-] , M. Růžička [-] , M. Zikmund [-] , D. Šmehlík [-]

ŽK: 42. T. Rygl , 80. M. Klika , 90. P. Růžička .
Hráči zápasu: M. Novotný - P. Růžička .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - KOUKAL František (N), MACH Jiří (N).